Profil firmy

Firma Doucha byla založena v roce 1991 ve Stříteži u Jihlavy panem Miroslavem Douchou jako rodinný podnik. V roce 2006 se tato přejmenovala na DOUCHA s.r.o. a v součastné době zaměstnává okolo 40 zaměstnanců. Původně byla zaměřena pouze na výrobu elektrických rozvaděčů NN. Nyní vyrábí všechny typy elektrorozvaděčů domovních, průmyslových a kompenzačních. Rozvaděče jsou osazovány do oceloplechových skříní vlastní konstrukce a jsou atestovány dle CE ČSN.

Od roku 1997 rozšířila svou působnost také na zpracování a opracování plechů. V roce 2004 se firma přestěhovala do nových moderních výrobních prostor ve Stříteži, v blízkosti průmyslové zóny a dálničního přivaděče.

Podnik disponuje kvalitním strojním vybavením, mimo jiné lasery TruLaser 5030 fiber a TruLaser 5030 CO2 6KW,  profilovým 3D laserem TruLaser Tube 7000, vysekávacím lisem TRUMATIC TP 3000, zařízením na přesné ohýbání plechů a ohraňovacími lisy TruBend V1700 , TruBend 5085 a TruBend 5050.

Dále nabízíme kompletní výrobu včetně konstrukční přípravy dle zadání zákazníka. Projekty jsou zpracovávány na nejmodernějších programech Autodesk Inventor a SolidWorks.
Mezi používané technologie lze počítat svařování CO, pulzní svařování, bodové svařování, svařování nerezu a finální úpravu – práškové lakování barvami Komaxit.

 

  • vyrábíme elektrické rozvaděče – průmyslové, staveništní a domovní rozvaděče NN
  • zpracování plechů a výroba profilových dílů na laserových a vysekávacích CNC strojích TRUMATIC a CNC ohraňovacích lisech TRUMPF
  • prášková lakovna – práškové lakování barvami Komaxit
  • přesné zámečnické práce
  • svařování oceli a nerezu, bodové svařování
  • konstrukční CAD příprava